Śmiertelny wypadek w Kamieniu. Dachowanie samochodu

Śmiertelny wypadek w Kamieniu. Dachowanie samochodu
Zdjęcie podglądowe fot. pixabay

Nie żyje jedna osoba po tragicznym wypadku w Kamieniu. 24-latek dachował samochodem osobowym.

Do wypadku doszło w sobotę 9 marca po godzinie 5 w miejscowości Kamień (pow. rzeszowski). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 24-letni kierowca audi jadąc droga wojewódzką od strony Jeżowego w kierunku Rzeszowa stracił panowanie nad pojazdem.

- Samochód zjechał z drogi, po czym uderzył w betonowy przepust, a nastepnie dachował. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd zatrzymał się na przydrożnej posesji - informuje Magdalena Żuk z zespołu prasowego KMP Rzeszów.

W wyniku tego zdarzenia 24-letni kierowca zmarł, natomiast jadąca z nim 15-latka trafiła do szpitala. Policja zabezpieczyła ślady, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.