Policjanci z Komisariatu Policji w Tyczynie, poszukują zaginionego mieszkańca Hermanowej, 17-letniego Damiana Szpunara. Nastolatek wyszedł z domu informując rodzinę, że udaje się na praktyki zawodowe.
Policja z Tyczyna poszukuje 17-latniego Damiana Szpunara z Hermanowej. Nastolatek w środę 25 maja około godz. 7.30 wyszedł z domu informując rodzinę, że udaje się na praktyki zawodowe, gdzie miał pojechać autobusem. Jednak tego dnia nie stawił się na praktyki i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Informacje na temat zaginionego Damiana Szpunara


Rysopis zaginionego:
wzrost - 183 cm, wiek z wyglądu 25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy - blond, długie do ramion, nos - prosty wąski, oczy - niebieskie, uszy - średnie.

Ubiór:
Czarne obcisłe spodnie jeansowe, ciemna bluzka typu t-shirt. Miał ze sobą czarny plecak z paskami.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.