Konsolidacja

Murarz Zbrojarz Cieśla Pracownik ogólnobudowlany

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane poszukuje kandydatów na stanowiska:
Murarz - Zbrojarz – Cieśla – Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce wykonywania pracy: Polska – woj. podkarpackie - Rzeszów i okolice
Opis stanowiska:
- Murarz (murowanie z pustaków ceramicznych, z betonu komórkowego),
- Zbrojarz (wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia),
- Cieśla (szalunki systemowe),
- Pracownik ogólnobudowlany (szeroko pojęte prace ogólnobudowlane),

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia przynajmniej zasadniczego – mile widziane budowlane,
- doświadczenia na oferowanym stanowisku,
- dobrej organizacji pracy,
- sumienności, dokładności, dyspozycyjności.
Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Więcej informacji pod numerem tel. 509 965 812
Prosimy o przesyłanie CV i podanie stanowiska, które państwo aplikują na adres praca@sbcomplex.com
W Państwa aplikacji prosimy o dodanie poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez SB Complex Sp. z.o.o. Sp.k. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Cena: 3500-4500

Kontakt: 509965812
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na rzeszow112.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 09-06-2022 09:53 Widoczne do 30-06-2022 09:53

Zmodyfikowano 09-06-2022 09:53

Wszystkie ogłoszenia użytkownika