Konsolidacja

Tłumacz języka węgierskiego - praca zdalna

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Tłumacz języka węgierskiego
praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

- praca za pomocą platformy tłumaczeniowej,
- tłumaczenie opisów produktów, dokumentów, prezentacji w dziale handlowym,
- wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,

Wymagania:

- doświadczenie w przygotowywaniu treści,
- bardzo dobra znajomość języka węgierskiego,
- znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
- terminowość i zaangażowanie.

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej firmie,
- pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
- pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca.tlumacz@obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia: https://werbeo.pl/oferty/oferta/1599,OBPON.PL,Tumacz_jzyka_wgierskiego-_praca_zdalna
Kontakt: 000000000
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na rzeszow112.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 09-05-2022 08:43 Widoczne do 30-05-2022 08:43

Zmodyfikowano 24-01-2022 10:44

Wszystkie ogłoszenia użytkownika