Policjanci z komisariatu w Śródmieści oraz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KMP w Rzeszowie, włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". Do tej szlachetnej inicjatywy pozyskali również sponsorów z zewnętrznych firm.
Prezenty, które zostały zakupione z zebranych wspólnie środków, trafiły do pięcioosobowej rodziny z gminy Boguchwała.

„Szlachetna paczka” - to wyjątkowa inicjatywa i jeden z najbardziej rozpowszechnionych projektów społecznych w Polsce. Jej ideą jest kierowanie pomocy do konkretnych rodzin. Dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, wybrane rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Rzeszowscy funkcjonariusze z anonimowej bazy wybrali jedną rodzinę, której postanowili pomóc. Do współpracy pozyskali również trzy zewnętrzne firmy. Za zebrane pieniądze przygotowali "szlachetną paczkę". W „paczce” znalazły się w niej m. in. produkty żywnościowe, odzież, zabawki oraz laptop i materiały budowlane, które zostaną wykorzystane do remontu pokoju dla dzieci.

W sobotę policjanci i wolontariusze odwiedzili rodzinę i przekazali przygotowane dla niej wsparcie. Podarunki trafiły do rodziny z trójką dzieci, w wieku 5, 6 i 13 lat. Prezenty sprawiły jej dużą radość i wywołały uśmiech na jej twarzy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.