W niedzielę 20 listopada w rzeszowskiej Hali Podpromie odbył się koncert charytatywny "Niepokonani Rzeszów 2022" organizowany przez Fundację Piersi przy współpracy ze Stowarzyszeniem Folkowisko. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rzeszów oraz Mer Lwowa
Koncert wyjątkowy, ponieważ środki, które wpłynęły ze sprzedaży biletów zostaną przekazane do osób, które zmagają się z niepełnosprawnościami, a także do Centrum Rehabilitacyjnego we Lwowie, na budowę Oddziału Protezowego.

W tych trudnych, wojennych czasach Fundacja Piersi i Stowarzyszenie Folkowisko zrobiło to, co potrafią robić najlepiej - bezinteresownie pomagają najbardziej potrzebującym.

Na scenie głównej pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej w tym: Sławomir, Piersi, Golec Uorkiestra, Future Folk, DOC, MAY, Łzy, Czadoman, Zuzia Kapral i Emilia Szybiak, a także reprezentant z Ukrainy, czyli energetyczny zespół Luiku.
- Żaden z zespołów nie wziął ani grosza za swój występ, wszyscy robimy to z dobroci serca i chęci pomagania potrzebującym - mówi organizator wydarzenia, Adam Asanov z Fundacji Piersi.

Wyjątkowa publiczność


Tłumy, które przewinęły się przez Hale Podpromie podczas koncertu, zaskoczyły samych organizatorów:
- Nie spodziewaliśmy się, że wydarzenie odniesie taki sukces. Ogromnie cieszy, że jest tylu dobrych ludzi, którzy zdecydowali się wesprzeć tę inicjatywę i najważniejsze - zdecydowali się, na wesprzeć cel, dla którego zorganizowaliśmy całe to zamieszanie - mówi Marcin Piotrowski, prezes Stowarzyszenia Folkowisko.

Na imprezę przybyło około 1000 osób, a wpłaty z datków ciągle są liczone, ale z informacji od organizatora wynika, iż kwota zebrana liczona jest w dziesiątkach tysięcy. Te pieniądze, Fundacja Piersi przekażę na pomoc osobom z niepełnosprawnościami oraz Centrum Rehabilitacji Unbroken we Lwowie.

Licytacje i niespodzianki


Podczas wydarzenia odbyły się również liczne licytacje m.in. wylicytowano piłki do siatkówki z podpisami artystów, a także wyjazd wraz z przelotem do Miami.
Fundacja Piersi zapewniła również wiele niespodzianek m.in. na scenie pojawił się Marek Piekarczyk, wokalista zespołu TSA oraz juror The Voice of Poland.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.