Dzielnicowi z komisariatu w Tyczynie ustalili i zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczył zagubiony portfel. Pokrzywdzony zgubił go wychodząc ze sklepu.
W czwartek 10 czerwca, około godziny 18.30, do pełniących służbę dzielnicowych z komisariatu w Tyczynie, podszedł mieszkaniec miasta. Poinformował policjantów, że godzinę wcześniej, wychodząc ze sklepu zgubił portfel z dokumentami i pieniędzmi. Mężczyzna wrócił do sklepu i pytał ekspedientkę czy nikt nie zwrócił jego własności. Szukał również w pobliżu sklepu, jednak nigdzie go nie było. W związku z tym poprosił o pomoc napotkanych funkcjonariuszy.

Policjanci zajęli się sprawą. Wkrótce na podstawie zebranych informacji wytypowali mężczyznę, który mógł znaleźć portfel. Ustalili również miejsce, gdzie mężczyzna ten aktualnie przebywał. Pojechali tam i zastali 49-latka bez stałego miejsca zamieszkania.

Mężczyzna miał przy sobie pieniądze, których pochodzenia nie potrafił wyjaśnić. Ostatecznie przyznał się, że zabrał je ze znalezionego portfela, który poźniej wyrzucił do śmietnika. Policjanci sprawdzili wskazane miejsce i znaleźli portfel oraz wszystkie znajdujące się w nim dokumenty.

Nietrzeźwy 49-latek trafił do izby wytrzeźwień. Dzisiaj policjanci zajmą się szczegółowym wyjaśnieniem zdarzenia. Odzyskane pieniądze i portfel policjanci jeszcze dzisiaj zwrócą właścicielowi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.