Na drodze z Rzeszowa do Tyczyna doszło do niecodziennej sytuacji. Kobieta zjechała na środek drogi, po czym... wyszła z transportem zwierząt na wysepkę.
Na drodze co chwila zdarzają się różne niebezpieczne sytuacje, ale ta dobitnie pokazuje, że nie każdemu powinno się dawać prawo jazdy.

W niedzielę 15 sierpnia na jednym z kanałów Youtub'a pojawiło się nagranie z niecodzienną sytuacją. Jadący mężczyzna drogą wojewódzką nr 878 z Rzeszowa do Tyczyna wrzucił filmik, jak w pewnym momencie ktoś zajechał mu drogę czarnym samochodem marki volvo.

Po chwili z pojazdu wyszła kobieta z transportem zwierząt i zaczęła z nim spacerować.

Film okazał się hitem internetu

Choć nagranie zostało wrzucone do sieci zaledwie kilka dni temu, to już zdążyło podbić internet. Jak na razie filmik obejrzało ponad 160 tys. odbiorców, a to zapewne dopiero początek.

Internauci w różnych komentarzach opisują panią, która była bohaterką tego nagrania.

- ten film pokazuje, że nie wszyscy powinni: mieć prawo jazdy, mieć zwierzęta, rozmnażać się. masakra; Jakikolwiek to był zwierzak w tej klatce to i tak był wielokrotnie mądrzejszy od tej pani; Brak słów na taki debilizm szacun dla kierowcy, że jej kopa nie zasądził - to tylko niektóre przykłady komentarzy pod tym nagraniem.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.