Policjanci z Tyczyna nadal poszukują zaginionego Marka Bały, 44-letniego mieszkańca Kielnarowej. Mężczyzna ponad rok temu wyjechał niebieskim rowerem z miejsca zamieszkania.
Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego matka, we wtorek 23 marca ubiegłego roku. Nie określiła co mogło być przyczyną jego zaginięcia. Mężczyzna nie leczył się i był zdolny do samodzielnej egzystencji. W domu pozostawił telefon.

Prowadzący poszukiwania policjanci przeglądnęli zapisy monitoringów, przeszukali okolicę miejsca zamieszkania mężczyzny. Sprawdzili szpitale, przychodnie, noclegownie, dworce i przystanki autobusowe, miejsca gdzie mógł trafić zaginiony. O zaginięciu 44-latka opublikowany został komunikat.

Po jego publikacji do policjantów zgłosił się mężczyzna, który w Boguchwale, nad brzegiem Wisłoka, zauważył rower mogący należeć do 44-latka. Rower rozpoznała rodzina. W związku z tym policjanci dwukrotnie z pomocą funkcjonariuszy państwowej straży pożarnej, z wykorzystaniem sonaru sprawdzali koryto Wisłoka.

Funkcjonariusze ustalili, że od chwili zaginięcia, mężczyzna nie korzystał z pomocy medycznej na terenie kraju. Nie stwierdzili również przesłanek wskazujących na możliwość popełnienia przestępstwa przeciwko zaginionemu.

Rysopis:
wzrost około 175 cm, średnia budowa ciała, włosy - krótkie ciemne, nos - mały, uzębienie - pełne, oczy - brązowe, uszy - średnie przylegające, brak cech szcególnych.

Ubiór:
W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę zimową, średniej długości, spodnie czarne materiałowe, czarne buty zimowe typu trzewiki oraz czarną włóczkową czapkę.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub numerem 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.