Ogłoszono nominacje do prestiżowej nagrody ProJuvenes w kategorii "Najlepsze Juwenalia w Polsce". Rzeszowskie Juwenalia Politechniki Rzeszowskiej znalazły się wśród wyselekcjonowanych uczelni.
Rzeszowskie Juwenalia od lat cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród studentów, jak i mieszkańców regionu. To nie tylko wyjątkowy czas zabawy i relaksu, ale także okazja do podkreślenia znaczenia młodzieży w życiu społecznym Rzeszowa.

Determinacja i zaangażowanie organizatorów sprawiają, że wydarzenie to przyciąga co roku tysiące uczestników, pozostawiając na długo niezapomniane wydarzenia.

Nominacja Rzeszowskich Juwenaliów Politechniki Rzeszowskiej w konkursie ProJuvenes w kategorii "Najlepsze Juwenalia w Polsce", to doskonała okazja, by okazać wsparcie dla tego wyjątkowego wydarzenia. Każdy może przyczynić się do zwycięstwa Rzeszowa - wystarczy oddać swój głos w konkursie.

ZAGŁOSUJ NA RZESZOWSKIE JUWENALIA: Nagrody Środowiska Studenckiego Pro Juvenes 2023

Zachęcamy wszystkich sympatyków Rzeszowskich Juwenaliów do wzięcia udziału w głosowaniu na stronie internetowej ProJuvenes. Każdy oddany głos to wyraz uznania dla wysiłku całej społeczności akademickiej i miasta, które razem pracują, by Rzeszowskie Juwenalia były niezapomnianym wydarzeniem.

Głosowanie trwa od 1 do 12 listopada 2023 r, (do godziny 23:59), a wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali ProJuvenes. Każdy głos ma znaczenie, więc dajmy się poznać jako społeczność, która wspiera i docenia swoje Juwenalia!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.