Wszystkich, którzy planują dalsze wyprawy lub dojeżdżają rowerem do pracy czy szkoły, Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza do skorzystania z bezpłatnego serwisu rowerowego.
Wiosenna pogoda zachęca aktywnego do odpoczynku, na przykład na rowerze. Przed wyprawą warto sprawdzić, czy pojazd jest gotowy na trudy podróży. Już w najbliższą sobotę 18 maja będzie można to zrobić w bezpłatnym mobilnym serwisie rowerowym w Centrum Handlowym Auchan Krasne.

W specjalnej strefie profesjonalni serwisanci sprawdzą stan techniczny rowerów i w razie potrzeby wyregulują przerzutki i hamulce, nasmarują napęd, wycentrują koła i zredukują luzy w układach roweru. Dokonywanie regularnego serwisu roweru nie tylko zapewnia komfort podróży, lecz przede wszystkim wpływa na bezpieczeństwo na drodze, dlatego warto skorzystać z bezpłatnego serwisu w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Serwisanci będą pracowali w profesjonalnie wyposażonym punkcie w pasażu centrum handlowego.

Bezpłatny serwis rowerowy będzie dostępny w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa w sobotę 18 maja od godziny 10:00 do 17:00.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.