Policjanci zatrzymali poszukiwanego 36-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna ma do odbycia karę prawie 4 lat bezwzględnego więzienia.
Początkiem czerwca, Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał postanowienie o przymusowym doprowadzeniu do zakładu karnego 36-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie. Jednostką, która prowadziła czynności poszukiwawcze za 36-latkiem, był komisariat w Boguchwale, ale informacja o poszukiwanym była przekazana wszystkim policjantom z rzeszowskiej komendy.

Kiedy informacja dotarła do funkcjonariuszy z komisariatu w Głogowie Małopolskim, policjantka referatu dochodzeniowego przypomniała sobie, że kilka miesięcy wcześniej, wykonywała z mężczyzną czynności procesowe. Przesłuchiwała go w charakterze świadka. Dysponowała też jego numerem telefonu.

Postanowiła do niego zadzwonić i pod pretekstem uzupełnienia dokumentacji do wcześniej wykonywanych czynności procesowych, poprosiła go, aby wstawił się do głogowskiego komisariatu.

W środę 3 marca 36-latek stawił się do głogowskiego komisariatu, gdzie został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata i 6 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.