Już nie tylko w kwestii loga, ale także piosenki RzTŻ Rzeszów zaczął nawiązywać do tradycji Stali Rzeszów. - Wracamy do Was z kolejną dobrą informacją. Po kilku latach nieobecności wraca na należne mu miejsce oficjalny hymn żużlowej Stali Rzeszów - czytamy w mediach społecznościowych.
Przypomnijmy, w zeszłym tygodniu RzTŻ Rzeszów zaprezentował nowe logo klubowe.

- Szanowni Państwo, zgodnie z wczorajszą zapowiedzią pragniemy zaprezentować nowe logo Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego! Jesteśmy niezwykle dumni z finalnego efektu i nie możemy się doczekać, aż zawodnicy naszej drużyny będą je prezentować na swych nowych kevlarach w sezonie 2021! Nowe logo łączy tradycyjne barwy Stali Rzeszów oraz historyczny herb z Żurawiem z obecną nazwą Klubu – RzTŻ. Dodatkowo widoczny jest herb naszego miasta, które mamy zaszczyt reprezentować - czytamy w komentarzu do prezentacji nowego loga.

RzTŻ Rzeszów powraca częściowo do tradycji
Nowe logo 7R Stolaro Stal Rzeszów


A warto także przypomnieć, że rzeszowska drużyna w nadchodzącym sezonie będzie występowała już pod nową nazwą: 7R Stolaro Stal Rzeszów.

Jednak to nie koniec nowości dla fanów rzeszowskiego speedway'a poinformował, że w nadchodzącym sezonie do repertuaru granego na stadionie podczas meczów, ale na miejsce hymnu powraca dobrze znana piosenka wszystkim kibicom w Rzeszowie: Monstrum - Hymn Stali Rzeszów.

Kawałek ten zarówno w swoim tekście, jak i teledysku nawiązuje do największych chwil PGE Marmy Rzeszów.