Ogólnopolskie Targi Pracy organizowane są przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Trwają od 12 do 15 kwietnia, każdego dnia jest możliwość spotkania się z reprezentantem innego obszaru rynku pracy, od prywatne korporacje po administrację rządową.
Na spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy za pomocą strony www.ur.nzs.pl w zakładce "Targi Pracy".

- „Inicjatywa od studentów dla studentów i absolwentów, ponieważ musimy się wspierać, zwłaszcza teraz, kiedy zorganizowanie stacjonarnych Targów Pracy jest niemożliwe. Każdego dnia odbywa się spotkanie, podczas którego uczestnicy Targów Pracy będą mieli okazję posłuchać o tym jak wejść na rynek pracy, czego oczekuje od kandydata pracodawca oraz co zrobić, aby dostać wymarzoną pracę, staż lub praktykę. – Mówi Michał Gratkowski, członek NZS UR, organizator Targów Pracy.

- „Do współpracy zaprosiłem Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie, firmę Budimex, GovTech z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Instytut Kariery oraz Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie.” - Dodaje Michał Gratkowski.

Szczegółowy plan Targów Pracy:


12 kwietnia, godz. 14:00 Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie „Twój StartUp z Funduszami Europejskimi”

13 kwietnia, godz. 17:00 Budimex - Kariera i sukces w Budimex Zarejestruj się:

14 kwietnia, godz. 17:00 GovTech Rozwiń zawodowe skrzydła w administracji publicznej Zarejestruj się:

15 kwietnia, godz. 17:00 Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie - Postaw na swoją karierę!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z koordynatorem projektu Michałem Gratkowskim michal.gratkowski@nzs.org.pl