Rzeszowscy restauratorzy za namową Tomasza Friedlandera we współpracy ze stroną "Co zjeść w Rzeszowie" organizują akcje pomocy dla potrzebującej rodziny. W restauracjach FoodCrafters oraz Ohhh Burrito zbierane są produkty o długim terminie ważności.
Znalazła się pewna rodzina z Rzeszowa w potrzebie. Ogólnie jakoś łączą koniec z końcem jednak ledwo starcza na potrzeby. Dodatkowo Pan jest po ciężkiej chorobie.
Nie proszą o pieniądze, jedynie o jakaś żywność długoterminową typu makarony, ryż, konserwy, itp.
Napisał Tomasz Friedlander.

Post pojawił się na grupie Co zjeść w Rzeszowie. "Gastrobanda" odpowiedziała na wezwanie. Produkty o długim terminie ważności typu ryż, kasza, makaron, konserwy, przetwory w słoikach itp. można przynosić do dwóch miejsc na terenie Rzeszowa.

Są to Restauracja FoodCrafters, która mieści się przy ul. Ćwiklińskiej 2/Budynek D2 oraz restauracja Ohhh Burrito przy ul. Kościuszki 5. Produkty przyjmowane są FoodCrafters cały tydzień w godzinach od 12.00 do 20.00. Natomiast do Ohhh Burrito dary można przynosić 12.00-24.00 piątek sobota i niedziela 12.00-22.00

Organizatorzy akcji zapraszają innych restauratorów oraz ludzi dobrej woli do pomocy dla anonimowej rodziny.

Wesprzesz akcję?

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.