Po średnio udanym sezonie Stal Rzeszów zaczyna pierwsze zmiany w składzie. Na początek z klubem żegna się dwóch graczy.
Przypomnijmy, w sobotę 12 czerwca Stal Rzeszów zagrała ostatni mecz w tym sezonie w ramach eWinner 2. Liga. Niestety Żurawie przegrali u siebie 0:2 z Lechem II Poznań, przez co ostatecznie pożegnali się z myślą gry w barażach, które by dawały im szansę na powalczenie o awans do Fortuna 1. Liga. A to był jeden z celów jaki stawiali sobie zawodnicy i działacze przed rozpoczęciem sezonu. Więcej na temat tego spotkania pisaliśmy tutaj: eWinner 2 Liga. Stal Rzeszów vs Lech II Poznań

Stal Rzeszów rozpoczyna zmiany w składzie

Wobec takiego obrotu spraw w klubie zaczynają się pierwsze rozliczenia oraz zmiany w składzie. Na początek zarząd klubu nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z dwoma zawodnikami: Grzegorzem Goncerzem oraz Krystianem Pieczarą.

Grzegorz Goncerz przeszedł do Stali Rzeszów w lutym 2019 roku z wówczas pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. W biało-niebieskich barwach rozegrał łącznie 73 spotkania, zdobywając w nich 19 bramek.

Z kolei Krystian Pieczara natomiast zasilił szeregi Stalowców w styczniu 2020 roku, przechodząc z Polonii Warszawa. Wystąpił w 37 meczach i zdobył 7 goli.