Katarzyna Wenerska została oficjalnie nową rozgrywającą KS Developres Rzeszów. 28-letnia reprezentantka Polski będzie rywalizować na tej pozycji z Martą Krajewską.
KS Developres Rzeszów znalazł już zawodniczkę, która będzie rywalizować o miejsce w wyjściowej szóstce na rozegraniu w sezonie 2021/22 z Martą Krajewską. Do zespołu Rysic dołączyła oficjalnie Katarzyna Wenerska.

Dla tej zawodniczki najlepszym sezonem w jej dotychczasowej karierze był ten ostatni. 28-latka wywalczyła bowiem z Jokerem Świecie awans do TauronLigi, a po znakomicie zagranym sezonie znalazła się w kadrze Polski podczas Siatkarskiej Ligi Narodów w Remini, gdzie zastąpiła poważnie kontuzjowaną Martę Krajewską.

Podczas tych rozgrywek zadebiutowała w spotkaniu z Brazylią, a przez pięć kolejnych spotkań wychodziła w podstawowym składzie.

Dla Wenerskiej będzie to już trzeci sezon na poziomie ekstraklasy siatkarskiej. Po raz pierwszy zagrała w TauronLidzie w latach 2017/18 w Pałacu Bydgoszcz, jednak po średnio udanym sezonie wróciła do Jokera Świecie.