Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Lwowskie w Przeworsku. Kierujący passatem stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w latanię oraz ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.
Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 1 w nocy, na ul. Lwowskiej w Przeworsku. Funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili, że kierujący volkswagenem passatem, 46-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego uderzył w latarnię oraz ogrodzenie posesji.

Tyle zostało z przodu samochodu który uderzył w ogrodzenie latarnie


Do szpitala trafiła 46-letnia pasażerka pojazdu. Badanie na zawartość alkoholu pokazało, że kierujący był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji drogowej kierowca passata został ukarany mandatem.

- Apelujemy do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze- powiedzieli przeworscy policjanci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.