Rzeszowski Dom Kultury uruchamia Piątkową Strefę Relaksu na osiedlu Budziwój. Będzie miało ono na celu zachęcenie mieszkańców do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i skorzystania z przygotowanych dla nich bezpłatnych atrakcji.
Cotygodniowe spotkania mieszkańców będą odbywać się na placu zielonym przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country na osiedlu Budziwój.

Piątkowa Strefa Relaksu przygotowana w ramach szerokiej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa.

Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na trzy strefy – strefę chill, strefę camping oraz strefę active. Dzięki wytyczeniu poszczególnych stref, miejsce to będzie przeznaczone zarówno dla osób aktywnie spędzających swój wolny czas, jak i dla tych, którzy relaksują się przy dźwiękach muzyki, czytając książkę lub spędzając czas ze znajomymi. Wielkim finałem wydarzenia będzie natomiast kolejna już odsłona rowerowego kina plenerowego.

Harmonogram Piątkowej Strefy Relaksu:

23 lipca 2021 r., godz. 17:00:
Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe oraz pyszna lemoniada

30 lipca 2021 r., godz. 17:00:
Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe, zaplatanie warkoczyków oraz pyszna lemoniada

6 sierpnia 2021 r., godz. 21:00
Rowerowe kino plenerowe – seans filmowy w plenerze

Wstęp na wszystkie spotkania w ramach Piątkowej Strefy Relaksu jest bezpłatny. Regulamin letnich imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” jest dostępny tutaj: www.rdk.rzeszow.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.