Rozbudowa ul. Potockiego obejmuje odcinek o długości ok. kilometra. Obecnie trwają prace m.in. przy poszerzeniu drogi, budowie kanalizacji deszczowej, konstrukcjach chodników.
Rozbudowa ul. Potockiego na osiedlu Załęże jest jednym z zadań, które zostały wpisane do tzw. kontraktów osiedlowych, które Konrad Fijołek podpisywał z mieszkańcami podczas kampanii wyborczej.

Na tę inwestycję składa się kilka zadań m.in. rozbudowa drogi powiatowej - ul. Potockiego - poszerzenie jezdni do sześciu metrów, budowa chodników, wykonanie kanalizacji deszczowej, przebudowa nawierzchni na ul. Jaspisowej, budowa zatoki autobusowej, oświetlenia na odcinku od ul. Ametystowej do końca zatoki autobusowej przy ul. Nefrytowej.

rozbudowa ulicy Potockiego


Prace przy realizacji tego zadania trwają. Wykonawca zajmuje się m.in. poszerzeniem drogi, budową kanalizacji deszczowej, której duża część została już zrealizowana, wykonywaniem konstrukcji chodników.

Układane są krawężniki i kostka brukowa. Ułożono kable zasilające oświetlenie uliczne, ustawiono fundamenty lamp.

Koszt tej inwestycji to blisko 4,2 mln zł. Zakończenie prac zaplanowane jest na sierpień 2022 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.