Andriej Karpov przedłużył właśnie kontrakt z Texom Stal Rzeszów na sezon 2022. Tym samym ten znany żużlowiec z Ukrainy będzie miał kolejną okazję do prezentacji przed kibicami.
Texom Stal Rzeszów ogłosiła właśnie nazwisko piątego zawodnika, który będzie walczył o skład w sezonie 2022. Na przedłużenie kontraktu z drużyną ze stolicy Podkarpacia zdecydował się Andriej Karpov.

Przypomnijmy, że ten znany żużlowiec z Ukrainy dołączył do drużyny z Rzeszowa już w poprzednim sezonie, jednak kontuzja odniesiona tuż przed startem rozgrywek pokrzyżowała jego ambitne plany.

- Ciężkie treningi mają pozwolić na powrót do ścigania i solidne punktowanie w meczach ligowych w biało-niebieskich barwach! - piszą działacze klubu w mediach społecznościowych.

Dla 34-letnego zawodnika z Ukrainy jest to kolejna szansa na występy na torze przy Hetmańskiej. Andriej Karpov jeździł już barwach klubu z Rzeszowa, PGE Marma Rzeszów, zdobywając 6. miejsce w PGE Ekstralidze.

Kibice mogą go także pamiętać z występów w barwach Wilków Krosno. W sezonie 2020 był 5 pod względem najlepszych punktujących zawodników w 2. lidze żużlowej, zdobywając łącznie 100 punktów i 10 bonusów w 47 biegach, dzięki czemu walnie przyczynił do awansu klubu z Krosna do eWinner 1. liga żużlowa.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.