Blisko 3 promile alkoholu miał sprawca kolizji drogowej w miejscowości Nowy Kamień pod Rzeszowem. Kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto przewróciło się na bok.
Do zdarzenia doszło we wtorek 17 maja około godz. 12.15 w miejscowości Nowy Kamień pod Rzeszowem. Z ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarowym manem stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia na bok.

Pijany sprawca kolizji drogowej uciekł z miejsca zdarzenia


Jak wynikało z relacji świadków kierowca samochodu wydostał się z kabiny i oddalił się w kierunku pobliskich łąk.

Policjanci ustalili jego rysopis. Następnie sprawdzili okolicę i po kilkudziesięciu minutach zatrzymali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi.

Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Mężczyzna został rozpoznany przez świadków.

Przeprowadzone badanie wykazało u niego niemal 3 promile. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu, a 35-latka izolowali w izbie wytrzeźwień.

Teraz grozi mu odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.