26-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy, który dopuścił się już wielu przestępstw jest podejrzewany o kradzież dwóch pojazdów i pobicie. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
26-latek jest bardzo dobrze znany wśród miejscowych policjantów, gdyż dopuścił się licznych kradzieży, pobić i włamań. Mężczyzna na początku września, w przeciągu kilku dni ukradł dwa samochody: Citroena Berlingo oraz Forda Focusa. Przez jakiś czas ukrywał się przed policją, lecz mundurowi ustalili gdzie przebywa i zatrzymali go, gdy jechał skradzionym fordem. 26-latek nie był pijany, lecz nie posiadał prawa jazdy. Jego uprawnienia do kierowania pojazdami zostały zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policjanci ustalili, że mężczyzna kilka dni przed zatrzymaniem sprzedał Citroena Berlingo. Samochód za znacznie niższą cenę kupił od niego przypadkowo napotkany mężczyzna. Policjanci odzyskali nielegalnie sprzedane auto i oba skradzione samochody zabezpieczyli na parkingach.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom zawnioskować o areszt oraz przedstawić 26-letniemu mężczyźnie zarzut pobicia, kradzieży dwóch pojazdów, a także nie stosowania się do wyroków sądu. Mężczyzna będzie czekał na wyrok podczas 3-miesięcznego pobytu w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.