W sobotę 6 maja oraz poniedziałek 8 maja na DK9 w Rzeszowie wystąpią utrudnienia w ruchu.
Powiat Rzeszowski oraz Zarząd Dróg Powiatowych informuje, iż w związku z planowanym układaniem warstw bitumicznych w ramach zadania pn.: "Budowa łącznika drogi ekspresowej S-19 - drogi powiatowej na odcinku od węzła Rzeszów - Południe do drogi krajowej Nr 19" - Etap I w sobotę 6 maja - w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych nr 1409R i 1408R tj. skrzyżowania dróg prowadzących w kierunku Niechobrza i Boguchwały, zamknięta zostanie droga gminna prowadząca od w/w skrzyżowania w stronę stadionu w Niechobrzu.

W dniu 6 maja 2023 r. w godzinach 07:00 - 15:00- Linia nr 52: normalną trasą do przystanku Warszawska /Staromiejska 06, dalej objazdem ul. Krogulskiego, Lubelską, Górkę Zaczerską i Zaczernie, powrót na trasę na przystanku Zaczernie cmentarz 22 i dalej trasą bez zmian.

- Linia nr 54: normalną trasą do przystanku Warszawska /Staromiejska 06, dalej objazdem ul. Krogulskiego, Lubelską, Górkę Zaczerską i Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Głogów Małopolski Zelmer II i dalej trasą bez zmian.

- Linia nr 56: normalną trasą do przystanku Warszawska /Staromiejska 06, dalej objazdem ul. Krogulskiego, Lubelską, Górkę Zaczerską, Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Jasionka Elmat 03 i dalej trasą bez zmian.

Ww. trasy tymczasowe obowiązują również w kierunkach powrotnych.

W dniu 8 maja 2023 r.w godzinach 07:00 - 18:00- Linia nr 54: normalną trasą do przystanku Warszawska granica 12, dalej objazdem przez Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Głogów Małopolski Zelmer II i dalej trasą bez zmian.

- Linia nr 56: normalną trasą do przystanku Warszawska granica 12, dalej objazdem przez Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Jasionka Elmat 03 i dalej trasą bez zmian.

Ww. trasy tymczasowe obowiązują również w kierunkach powrotnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.