Łukasz Jaumień został zwycięzcą XXIV Krośnieńskiego Biegu Konstytucji, Andrzej Michalski XI Zawodów Nordic Walking.
250 zawodniczek i zawodników stanęło w piątek na starcie XXIV Krośnieńskiego Biegu Konstytucji. Z kolei do rywalizacji w nordic walking przystąpiło ponad 40 uczestników.

Start biegu był na ulicy Kapucyńskiej, meta usytuowana została na stadionie przy ulicy Bursaki.

XXIV Krośnieński Bieg Konstytucji

Wśród biegaczy najszybciej na mecie zameldował się Łukasz Jaumień. Trasę liczącą 7 kilometrów pokonał w czasie 33:53.11. Drugi na mecie był Piotr Gudz-Kiciński, tuż za nim Witold Zych.

Wśród kobiet triumfowała Marta Sawicka, druga na mecie była Maria Bahurinska, trzecia Jolanta Wiktor.

W rywalizacji w nordic walking wśród mężczyzn triumfował Andrzej Michalski, wśród kobiet pierwsza na mecie była Marta Sawicka.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale. Najlepsi pamiątkowe puchary i nagrody finansowe. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.