Wrzesień i październik upłyną w Rzeszowie pod hasłem Networkingowej Jesieni. Stolica Podkarpacia będzie gospodarzem cyklu kolejnych wydarzeń gospodarczych organizowanych przez Urząd Miasta Rzeszowa i partnerów.
- Każde z wydarzeń będzie okazją do nawiązania ciekawych znajomości i kontaktów biznesowych. To podczas takich spotkań często rodzi się współpraca pomiędzy przedsiębiorcami i różnego rodzaju organizacjami. Zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach rozmaite środowiska i mam nadzieję, że przyniesie to korzyści zarówno ich reprezentantom, jak i naszemu miastu - mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Kalendarz wydarzeń jest bogaty i interesujący. Udział we wszystkich eventach jest bezpłatny. Wszystkie wydarzenia są prowadzone w języku polskim. Na Networkingową Jesień złożą się:
  • 1. 27 września, Ratusz, godz. 17:00 - Atlantic Contract: Atlantic Contract - konferencja organizowana wspólnie z Business Center Club, na temat współpracy przedsiębiorców z NATO, ONZ, armią USA.

  • 2. 28-29 września, G2A Arena - World for Ukraine Summit: WORLD FOR UKRAINE SUMMIT 2023 - kolejna edycja wydarzenia poświęconego pomocy humanitarnej i odbudowie Ukrainy. W programie m.in. Okrągły Stół Gospodarczy na temat udziału polskich przedsiębiorców w procesie odbudowy Ukrainy.

  • 3. 4-5 października, Stadion Narodowy w Warszawie - PAIH Forum Biznesu:
    Tu zaczyna się eksport Poland. Business Forward
    - wszystkie Zagraniczne Biura Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w jednym miejscu - jeśli myślisz o wejściu na zagraniczne rynki - to miejsce jest dla Ciebie. W przypadku dużego zainteresowania Urząd Miasta Rzeszowa zorganizuje autokar dla przedsiębiorców na 4 października.

  • 4. 6 października, Ratusz, godz. 10:00-13:00 - Doing Business with Spain - kolejna edycja cieszącej się dużą popularnością konferencji poświęconej współpracy gospodarczej, tym razem z Hiszpanią. W programie wystąpienia przedstawiciela PAIH z Madrytu, radcy handlowego Ambasady Hiszpanii w Warszawie, agencji promocji gospodarczej Andaluzji, omówienie kwestii prawnych współpracy biznesowej przez Kancelarię Lexalis, case study hiszpańskich firm na Podkarpaciu i na koniec oczywiście networking.

  • 5. 27 października, Ratusz, godz. 10:00-15:00 - Doing Business with UK - po raz pierwszy powtarzamy konferencję poświęconą danemu krajowi, ze względu na duże zainteresowanie firm z Rzeszowa i podregionu rzeszowskiego. W programie omówienie wszelkich aspektów prowadzenia biznesu z i w Wielkiej Brytanii. Partnerami konferencji są: British-Polish Chamber of Commerce, McBraida, miasto partnerskie Rzeszowa w UK - Rushmoor.

Urząd Miasta Rzeszowa serdecznie zaprasza do udziału we wszystkich powyższych wydarzeniach. Szczegółowe informacje na ich temat można znaleźć po otwarciu dedykowanego kodu QR (w załączeniu informacji prasowej). Listę wydarzeń można znaleźć także na naszym profilu gospodarczym na LinkedIn: Doing Business with Rzeszow, oraz na stronie: Rzeszowska Networkingowa Jesień

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.