Użytkownicy Facebooka i Instagrama dotąd mogli korzystać z popularnych Social Mediów zupełnie za darmo. Od listopada ma się to jednak zmienić. O jakich stawkach mowa?
Firma Meta Platforms, której właścicielem jest Mark Zuckenberg ma dla użytkowników z Europy nową ofertę, a w niej opłaty abonamentowe za korzystanie z Facebooka i Instagrama. Abonament nie będzie jednak obowiązkowy, płacąc go, zyskamy dostęp do Social Mediów bez reklam, które dla wielu użytkowników są bardzo uciążliwe i utrudniają przeglądanie treści.

Płatna subskrypcja zostanie wprowadzona już w listopadzie, a jej miesięczny koszt szacowany jest na 45 - 60 zł. Do 1 marca ta opłata ma obejmować wszystkie połączone konta jednego użytkownika, jednak później może się to zmienić.

Meta Platforms zapewnia jednocześnie, że osoby, które nie zdecydują się na uiszczanie abonamentu, będą mogły korzystać ze swoich Social Mediów w taki sam sposób, jak dotychczas, z uwzględnieniem treści reklamowych i nie odczują żadnej różnicy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.