W związku z dynamicznym rozwojem fabryki małego AGD w Głogowie Małopolskim firma BSH poszukuje nowych rąk do pracy.
Województwo podkarpacie dynamicznie się rozwija. Według danych raportu Barometr ManpowerGroup Perspektyw Zatrudnienia od kwietnia do końca czerwca tego roku 3 na 10 pracodawców tego regionu Polski planuje zatrudnienie nowych pracowników. Jedną z takich organizacji jest BSH, największy europejski producent AGD, który prężnie działa na Podkarpaciu już od ponad dekady. Firma zlokalizowała w Polsce 6 fabryk, a także centra logistyczne, badań i rozwoju oraz usług wspólnych.

- BSH jest stabilnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy, nieustannie wdrażamy nowe produkty. Co ważne, nasi pracownicy mają realną szansę na rozwój zawodowy, ale także wpływ na to, jak kształtuje się firma - mówi Ewelina Wnuk z ramienia BSH.

Aktualnie fabryka powiększa zespoły stwarzając 50 nowych miejsc pracy. Jednym z partnerów rekrutacyjnych firm prowadzących nabór pracowników w tym regionie jest Manpower. Organizacja rozwija nowoczesną linię produkcyjną, poszukując kandydatów na stanowiska magazynowe oraz produkcyjne. Nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na pakiet benefitów pozapłacowych oferowanych przez firmę rekrutacyjną. Składają się na niego między innymi prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, a także możliwość dołączenia do programu rabatów ze zniżkami na produkty czy usługi wielu firm, sklepów oraz restauracji. Organizacja oferuje pracownikom system premiowy. Na fanów sportu czeka również karta Multisport uprawniająca do skorzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całej Polski, Pracownicy zyskają też dostęp do aplikacji MyManpower, która skupia najważniejsze informacje oraz dokumenty zatrudnionej osoby, takie jak paski płacowe czy umowy.

- Podkarpacie przyciąga liczne inwestycje, zarówno zagraniczne, jak i krajowe, co sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy, rozwijaniu infrastruktury. Pracownicy mają dostęp do miejsc pracy w nowoczesnych organizacjach, zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych. Modernizacja dróg, nowoczesne lotnisko oraz rozwinięta sieć kolejowa wspierają działalność firm w tym obszarze. Ponadto, dzięki współpracy pomiędzy uczelniami oraz przedsiębiorstwami region ten obfituje w wielu specjalistów - mówi Edyta Sajdak, ekspertka rynku pracy z Manpower, partnera rekrutacyjnego firm z regionu województwa podkarpackiego.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w regionie podkarpacia mogą składać swoje CV bezpośrednio w rzeszowskim biurze Manpower zlokalizowanym przy al. Tadeusza Rejtana 36, a także przekazując dokumenty drogą mailową na adres weronika.szubert@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu 504 362 830.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.