Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie informuje, że utworzony zostanie stały punkty kontroli autobusów.
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie informuje, że w związku ze wzmożonym ruchem autobusów w okresie przedwakacyjnym oraz w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów podróżujących do miejsc, w których organizowane są letnie wypoczynki, utworzony zostanie stały punkty kontroli autobusów.

Inspektorzy, pomiędzy godziną 06:00 a 08:30 w dniach 30.05.2022 r. - 30.06.2022 r. (od poniedziałku do soboty), będą prowadzić kontrole autobusów w ramach stałego punktu kontrolnego zlokalizowanego na parkingu przy Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym "Podpromie" im. Jana Strzelczyka, przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

W innych terminach kontrole będą przeprowadzane na zasadach wskazanych na naszej stronie internetowej na podstronie "BEZPIECZNY AUTOKAR Zgłoś kontrolę autobusu" - https://witd.rzeszow.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.