Speedy Foto

Pracownik biurowy ze znajomością j. czeskiego

Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. świadczy od ponad 20 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością j. czeskiego - praca zdalna

Zakres obowiązków

• proste prace biurowe
• przygotowywanie dokumentów w j.czeskim
• tłumaczenie dokumentów, prezentacji, opisu produktów, itp.
• kontakt mailowy i telefoniczny z pracownikami w j.czeskim
• przygotowywanie podstawowych zestawień i analiz

Wymagania

• bardzo dobrej i praktycznej znajomości j.czeskiego
• znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Excel, Word)
• umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych
• dokładności i sumienności w realizowaniu powierzonych zadań
• orzeczonego stopnia niepełnosprawności

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej
• 7-godzinny czas pracy
• każdego dnia nowe wyzwania i ciekawe zadania
• profesjonalne wdrożenie do pracy

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt: praca1@obpon.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 20-03-2023 12:25 do 10-04-2023 13:25

Zmodyfikowano 20-03-2023 12:25

Wszystkie ogłoszenia użytkownika