Speedy Foto

Lokal na wesele Rzeszów - Karczma u Jana

Jeśli marzycie o weselu w rustykalnym stylu na Podkarpaciu, Karczma u Jana w Rzeszowie to idealne miejsce dla Was. Nasze oryginalne wnętrza to połączenie drewna, kamienia, nietuzinkowych żyrandoli i ażurowych dekoracji, co nadaje niepowtarzalnego charakteru każdej uroczystości.
Przestronna sala weselna może pomieścić aż 150 osób i posiada dużą scenę z parkietem, zapewniającą wspaniałą zabawę dla wszystkich gości. Przywitają Was tu piękne drewniane wykończenia oraz bogactwo kwiatowych ozdób, które wprowadzą sielski klimat.
Jeśli chodzi o menu, Karczma u Jana oferuje wiele smaków kuchni staropolskiej, które przygotowujemy według tradycyjnych przepisów ziemi podkarpackiej. Oferujemy również wiele innych dań, aby zaspokoić gusta naszych gości.
Nasz lokal słynie z góralskiej gościnności i profesjonalnej obsługi, dzięki czemu każdy z naszych gości może poczuć się wyjątkowo. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji wesel, zadbamy o każdy detal i spełnimy Państwa marzenia związane z tym wyjątkowym dniem. Zapewniamy perfekcyjną organizację i niezapomniane wrażenia dla Was i Waszych gości.

Sprawdź szczegółową ofertę na: https://karczmarzeszow.pl/wesela/ i zapytaj o termin.
Kontakt: + 17 307 05 50 /
karczmaujana@wp.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Usługi - Gastronomiczne i okolicznościowe

Widoczne od 25-05-2023 13:45 do 15-06-2023 13:45

Zmodyfikowano 25-05-2023 13:45


Wszystkie ogłoszenia użytkownika

Copyright © 2021 rzeszow112.pl