Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypada na niedzielę, 28 stycznia. Aby wesprzeć działania fundacji, prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek, rozpoczął kilka charytatywnych aukcji.
- 32. Finał WOŚP zagra już w niedzielę. W Rzeszowie gramy jak co roku z naszymi fantastycznymi wolontariuszami ze wszystkich sztabów, z Estrady Rzeszowskaiej czy Rzeszowskich Piwnic. W 31. finale WOŚP w 2023r. udało się zebrać 243 259 387,25 złotych. W tym roku musimy pobić ten rekord - zachęca Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Zachęca tym samym do udziału w aukcjach, które rozpoczął na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest ich póki co trzy. Wylicytować można:
  • Zdjęcie okrągłej kładki im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z autografami Jurka Owsiaka, Prezydenta Konrada Fijołka oraz fotografa Tadeusza Poźniaka - Zdjęcie rzeszowskiej okrągłej kładki z autografami Jurka Owsiaka
  • Piłka z autografem legendy polskiej piłki nożnej Jana Domarskiego, podpisana w trakcie Gali 670-lecia Miasta Rzeszowa - Piłka z autografem Jana Domarskiego
  • Żużlowy dzień z Prezydentem Miasta Rzeszowa - Konradem Fijołkiem - Żużlowy dzień z Prezydentem Miasta Rzeszowa - Konradem Fijołkiem
    Miasto swoje aukcje realizuje dzięki Sztabowi WOŚP działającemu przy Młodzieżowym Domu Kultury przy Osmeckiego 51.

    - Zachęcam również wszystkich do zajrzenia na strony pozostałych aukcji Sztabu WOŚP MDK Rzeszów. To m.in. sztuka, rękodzieło, vouchery na różne usługi, zabytkowa biżuteria, a nawet udział w finale konkursu Miss Województwa Podkarpackiego jako juror - wymienia prezydent Fijołek.

    Licytacje ze sztabu MDK znajdziemy tutaj: Licytacje na aukcje WOŚP. Już wkrótce pojawią się kolejne licytacje rozpoczęte przez prezydenta Rzeszowa.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.