W Centrum WR Sport w Świlczy, odbędzie się towarzyski Turniej Amp Futbolu który wesprze obchody 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Współorganizatorem turnieju jest Stal Rzeszów Amp Futbol. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka i Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby. Obecny będzie również Konsul Generalny Ukrainy w Lublinie Oleh Kuts.

W turnieju wezmą udział: Wisła Kraków - Mistrz Polski i finalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów, WKS Śląsk Wrocław - 4 drużyna poprzedniego sezonu PZU Amp Futbol Ekstraklasy, Stal Rzeszów, a także, pierwszy raz w oficjalnych rozgrywkach, nowopowstały klub Pokrova Lwów - pierwszy klub w Ukrainie, w szeregach którego występują weterani wojenni, który jest wspierany przez miasto Rzeszów. Debiut ukraińskiego zespołu będzie historycznym wydarzeniem dla całej dyscypliny, a także okazją do solidarności i wsparcia Ukrainy.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg atrakcji, licytacji, a także warsztaty i prelekcje na temat zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia głoszone przez ekspertów i zaproszonych gości.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu. Start godz. 11. Wręczenie medali odbędzie się o 15:30. Turniej będzie również transmitowany na kanale Youtube i Facebook Amp Futbol Polska.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.