Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie po raz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Łączna kwota, jaka dzięki uczelnianym licytacjom zasili konto WOŚP to 13 640 zł.
Za 3 020 zł wylicytowane zostało spotkanie przy kawie z drem hab. inż. Tadeuszem Pomiankiem, Prezydentem WSIiZ pt. "Wyzwania cywilizacyjne, zrównoważony rozwój, perspektywy dla Polski". Licytacje biletu na konferencję InternetBeta 2024 i szkolenie Cisco Certified Network Associate realizowane w formie on-line zakończyły się taką samą kwotą czyli 1 525 zł, natomiast miejsce w loży VIP na spotkanie z Robertem Makłowiczem oraz prof. Waldemarem Łazugą w ramach cyklu "Wielkie Pytania w Nauce" zostało wylicytowane za 1 025 zł.

Wyniki przeprowadzonych licytacji dostępne są TUTAJ: Zebraliśmy 13 640 zł w licytacjach WSIiZ dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wystawione spotkania i przedmioty można było licytować do 9 lutego 2024 roku. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla polskich szpitali do diagnozowania i walki z chorobami płuc.

W ubiegłym roku Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zebrała kwotę 4179 zł. Uczelnia od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu przekazała m.in.: plakaty dr Patrycji Longawy, kolację oraz zaproszenie VIP dla dwóch osób na spotkanie z cyklu "Wielkie pytania w nauce", w którym wzięli udział prof. Jerzy Bralczyk i prof. Jan Miodek, pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora, prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ oraz spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.