W Internecie trwa zbiórka na Oliwię. Piesek choruje na śmiertelną chorobę - Babeszjozę.
Witajcie! Jestem Gabi, Pewnie kojarzycie mnie z TikToka jako; qvolska! Jestem 22-letnia miłośniczka zwierząt, która stoi przed ogromnym wyzwaniem. Nasz ukochany pies, nasz przyjaciel i członek rodziny, zachorował na śmiertelną chorobę - babeszjozę. To trudny czas dla nas wszystkich.

- Jesteśmy teraz w sytuacji, gdzie potrzebujemy waszej pomocy. Chcemy zapewnić naszemu psiakowi najlepszą opiekę, jaką tylko możemy. Koszty wizyt u weterynarzy, przetoczenie krwi, ogrom badań - wszystko to przerosło nasze założenia finansowe - pisze organizatorka zbiórki.

Nasz cel to zebranie 3000 zł, które zostaną przeznaczone na leczenie i opiekę naszego ukochanego czworonoga. Każdy grosz będzie ogromnie cenny. Aktualnie Oliwia jest w szpitalu dla zwierząt i ma przetaczaną krew oraz podawany tlen.

- Ta pomoc oznacza dla nas więcej, niż można sobie wyobrazić. Nasz pies to nie tylko zwierzę, to członek rodziny, który daje nam niezwykłą miłość i wsparcie każdego dnia. Z waszą pomocą będziemy w stanie zapewnić mu szansę na przeżycie. Bardzo Wam dziękujemy za każdy gest wsparcia. Wasza pomoc może uczynić ogromną różnicę w życiu naszego pieska i dla nas wszystkich będzie nieskończenie cenna - dodaje organizatorka.

Link do zbiórki: Oliwia choruje na Babeszjozę

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.