Policjant z KPP w Strzyżowie Paweł Molenda pobiegł w Ultramaratonie Górskim "Zimowy Janosik" na dystansie 51 km. To kolejny maraton, który połączył biegową pasję funkcjonariusza z chęcią pomagania.
Strzyżowski policjant mł.asp. Paweł Molenda, biegi trenuje od 10 lat. Lubi łączyć biegową pasję z pomaganiem i chętnie uczestniczy w imprezach sportowych o charakterze charytatywnym. W sobotę pobiegł w Ultramaratonie Górskim "Zimowy Janosik" na dystansie 51 km. Podczas tego biegu zbierano środki na zakup gorsetu korekcyjnego dla Piotrusia Kromki.

Paweł stara się rozwijać w biegach na długich dystansach, znajdując czas na wyczerpujące treningi. W poprzednich latach uczestniczył w kilku ogólnopolskich maratonach i półmaratonach m.in. Crakovia Maraton - 42 km 195 m, Pogórze Ultra Trial - 60 km.

Obecnie przygotowuje się do udziału w Cracovia Maraton, UltraMaraton Roztocze - 50 km, PUT Pogórze Ultra Trial - 70 km oraz Orlen Warsaw Maraton.

Zgodnie z zapowiedziami funkcjonariusz wciąż podnosi sobie poprzeczkę i realizuje sportowe przedsięwzięcia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.