Parlament Studentów WSPiA zaprasza do udziału w dwóch debatach przedwyborczych kandydatów na stanowisko Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
Już 7 kwietnia Polacy wybiorą się do lokali wyborczych i oddadzą głos na naszych przedstawicieli i przedstawicielki w wyborach samorządowych.

Wybory do Sejmiku Województwa PodkarpackiegoPierwsza dyskusja toczyć się będzie w gronie kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Już w najbliższy piątek, 22 marca 2024 o godz. 12:00 w naszej Uczelni (Zemsta Docenta WSPiA) swoje programy wyborcze zaprezentują przedstawiciele Komitetów zgłoszonych w okręgu nr 1.

Zaproszeni goście odniosą się do ważnych spraw dotyczących nie tylko mieszkańców Rzeszowa, ale również studentów, którzy zdecydowali się studiować w naszym regionie, a w przyszłości związać się z nim na stałe. Debata ta stanowić będzie zatem doskonałą okazję do poznania planów i wizji kandydatów w zakresie realizacji kluczowych przedsięwzięć na rzecz rozwoju naszego regionu.

Wybory Prezydenta Miasta RzeszowaW nadchodzących wyborach samorządowych Rzeszów staje przed niezwykle ważnym wyborem. Studentów oraz mieszkańców chcących mieć wpływ na to, kto będzie decydował o sprawach lokalnej społeczności, zapraszamy na debatę, podczas której swoje stanowiska przedstawią kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa. Spotkanie odbędzie się w środę 27 marca 2024 o godz. 12:00 w Zemście Docenta WSPiA.

W trakcie debaty uczestnicy poznają sylwetki osób ubiegających się o stanowisko Prezydenta Rzeszowa, pomysły programowe oraz ich wizję dalszego rozwoju miasta. Kandydaci w swoich krótkich wystąpieniach odniosą się m.in. do inwestycji, edukacji i codziennych, lokalnych problemów.

Organizatorem Debat przedwyborczych jest Parlament Studentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Dyskusję moderować będzie Weronika Myrda, studentka 5 roku Prawa, Wiceprzewodnicząca Parlamentu Studentów.

Ankieta

Gdyby wybory na prezydenta Rzeszowa odbyły się w najbliższą niedzielę, to kto otrzymałby twój głos:

Konrada Fijołek - 27.59%
 
Jacek Strojny - 45.52%
 
Adam Dziedzic - 7.59%
 
Waldemar Szumny - 12.41%
 
Karolina Pikuła - 6.9%
 


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.