Do grona społeczności Absolwentów WSIiZ dołączyła kolejna grupa osób. Są to tegoroczni absolwenci kierunków: Informatyka, Filologia oraz Logistyka.
Ceremonię nadania Absolwentom tytułów zawodowych poprowadził Rektor prof. Andrzej Rozmus. Po wybrzmieniu słów nominacji Absolwenci mogli przełożyć chwosty znajdujące się przy biretach ze swojej lewej na prawą stronę. Ten symboliczny gest oficjalnie wprowadził ich do grona absolwentów WSIiZ.

Laureaci tytułu Absolwent Roku:
  • Mateusz Hajder - Informatyka, studia I stopnia

  • Weronika Drzał - Logistyka, studia I stopnia

  • Elżbieta Penar - Filologia, studia I stopnia

Następnie wszyscy tegoroczni Absolwenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania otrzymali dyplomy i listy gratulacyjne.

- Jako absolwentka kierunku Filologia czuję się bardzo dobrze. Czasami było ciężko, ale udało mi się dojść do tego momentu, w którym jestem dzisiaj. To sprawia, że jestem z siebie dumna. Jeśli chodzi o moje najlepsze wspomnienia związane z uczelnią to są to na pewno znajomi oraz osoby prowadzące zajęcia. To oni sprawiali, że często po ćwiczeniach dzwoniłam do rodziców i opowiadałam im wszystko, co się działo - mówi Klaudia Łach, absolwentka kierunku Filologia.

Podczas Graduacji nie zabrakło tradycyjnej meksykańskiej fali, wspólnych pamiątkowych sesji fotograficznych oraz podrzucania biretów. Duże zainteresowanie wzbudził również film przedstawiający korzyści z członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ. Po części oficjalnej odbył się Toast z Władzami Uczelni oraz poczęstunek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.