Premiera najnowszego samochodu wyścigowego, zbudowanego przez największe Koło Naukowe Politechniki Rzeszowskiej PRz Racing.
W poniedziałek 26 czerwca na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się niezwykłe motoryzacyjne wydarzenie - premiera piątego bolidu skonstruowanego przez zespół PRz Racing. Ta wyjątkowa chwila była nie tylko okazją do świętowania, ale również do podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do tego niezwykłego osiągnięcia.

Premiera PMT - 05 była kulminacją rocznej pracy, którą studenci poświęcili na doskonalenie swoich umiejętności inżynierskich. Piąty samochód wyścigowy jest efektem setek godzin ciężkiej pracy, projektowania, konstruowania i testowania.

Premiera była nie tylko okazją do zaprezentowania samochodu, ale również do podziękowania wszystkim członkom zespołu, władzom uczelni, a także firmom sponsorskim, którzy włożyli swoje serca, umysły oraz środki w ten projekt.

Zaprezentowanie kolejnego, wspólnie stworzonego bolidu było momentem, który pokazuje, że marzenia, pasja i zaangażowanie mogą przekształcić się w niezwykłe osiągnięcia.

Studenci przez swoje wysiłki i determinację dowodzą, że młodzi inżynierzy mają ogromny potencjał i umiejętności, które mogą konkurować na światowym poziomie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.