W dniu 26 sierpnia br. odbędzie się pierwsza w historii Ogólnopolska Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich do Gospodyni Narodu na Jasną Górę.
To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu zgromadzić kobiety z różnych zakątków kraju, związane z ruchem Kół Gospodyń Wiejskich, w jednym duchowym celu. Inicjatorem i organizatorem tej doniosłej podróży jest Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich.

Wszystkie zainteresowane KGW, zarówno działające od lat, jak i te dopiero formujące się, mogą zaangażować się w organizację oraz uczestnictwo w tym znaczącym wydarzeniu. Jak zaznaczają organizatorzy będzie to okazja, aby razem, w jedności z Najświętszą Marią Panną, podzielić się duchowością i pielgrzymkowym doświadczeniem.

Informacje na temat pielgrzymki można uzyskać pod numerem telefonu:723 986 571.

Pielgrzymkowe Warsztaty i Strefa KGW

Dla Kół Gospodyń Wiejskich, które chciałyby włączyć się aktywnie w to wydarzenie, istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów podczas Pielgrzymki. Wystarczy zgłosić się pod e-mail: promocja@kolagospodynwiejskich.org. Organizatorzy zapewniają, że to doskonała okazja, aby podzielić się swoimi umiejętnościami i pasją z innymi uczestnikami Pielgrzymki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.