Rzeszowscy policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy poszukiwani byli do odbycia kary pozbawienia wolności.
W poniedziałek 28 sierpnia policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie oraz Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali 4 poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy oni mieli trafić do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej im kary pozbawienia wolności, za popełnione w przeszłości przestępstwa.

35-latek z Rzeszowa wyrokiem Sądu Rejonowego w Nowym Sączu miał trafić do więzienia i spędzić tam kolejne 3 miesiące. W chwili, gdy został zatrzymany przez policjantów z komisariatu na Nowym Mieście, ten sam sąd zdecydował o odroczeniu mu wykonania kary na okres 6 miesięcy.

Takiego postanowienia sąd nie wydał względem 63-latka. Rzeszowianin jeszcze dziś trafi do zakładu karnego. Decyzją Sądu Okręgowego w Rzeszowie, spędzi tam następnych 30 miesięcy.

Również dziś, trafią tam zatrzymani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji poszukiwani mężczyźni. 43-latek i 45-latek spędzą w więzieniu równo po 7 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.