Informatyka, Logistyka a może Grafika komputerowa? Jeszcze przez niespełna miesiąc można aplikować na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w II turze rekrutacji.
Kandydaci mają do wyboru 18 kierunków i ścieżek kształcenia na studiach polskojęzycznych oraz 9 kierunków i ścieżek na studiach anglojęzycznych, są to zarówno studia stacjonarne, jak i niestacjonarne.

Studia we WSIiZ dają nie tylko szansę na realizację swoich pasji i rozwijanie zainteresowań, ale również na zdobycie takiego wykształcenia, które jest cenione i poszukiwane przez pracodawców. Oferty kierunków i programy studiów powstają w porozumieniu z licznymi firmami - dzięki temu młodzi ludzie mogą mieć pewność, że po zakończeniu studiów znajdą pracę, a za swoje umiejętności otrzymają odpowiednie wynagrodzenie.

- Wśród oferowanych kierunków od lat wyróżnia się Informatyka, która posiada Certyfikat Doskonałości Kształcenia od Polskiej Komisji Akredytacyjnej i jest realizowana w partnerstwie z firmą CISCO, światowym liderem w dziedzinie technologii. O jakości tej współpracy świadczy nagroda GOLDEN BRIDGE AWARD, którą WSIiZ otrzymała w tym roku jako jedna z 4 instytucji na świecie - zwraca uwagę dr Małgorzata Gosek, Prorektorka WSIiZ ds. Nauczania.

Dużym zainteresowaniem kandydatów cieszy się także Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, którą wybierają osoby uzdolnione artystycznie oraz odnajdujące się w pracy w środowisku cyfrowym (to kierunek prowadzony we współpracy z producentem gier, firmą People can fly), a także Logistyka, której znaczenie wzrosło z powodu pandemii Covid-19. Cały czas atrakcyjne pozostaje także Zarządzanie (prowadzone we współpracy z m.in. Deloitte oraz Borg Worner).

- Coraz częściej wybierane są ponadto kierunki medyczne. Kierunki Fizjoterapia, Kosmetologia i Pielęgniarstwo dają studentom możliwość uczenia się w nowocześnie wyposażonych i ciągle rozwijanych laboratoriach - w tym roku oddajemy do użytku m.in. Laboratorium Kosmetologii Leczniczej, Centrum Symulacji Medycznej i nowe Laboratorium Fizjoterapii - podkreśla dr Małgorzata Gosek, Prorektorka WSIiZ ds. Nauczania. I dodaje, że już we wrześniu odbędzie się pierwsza w historii WSIiZ uroczystość czepkowania absolwentek i absolwentów kierunku Pielęgniarstwo.

Pełna oferta kierunków na II turę znajduje się tutaj: Dla kandydata. II tura rekrutacji zakończy się we WSIiZ 29 września br.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.