Objęcie przez Sii partnerstwa nad kierunkiem Informatyka, wzajemna wymiana doświadczeń, realizacja wspólnych celów, organizacja wspólnych przedsięwzięć o charakterze biznesowym oraz szkoleniowym - to główne założenia umowy o współpracy podpisanej między władzami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie a firmą Sii.
Umowa o współpracy między Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania a firmą Sii została podpisana w siedzibie WSIiZ w czwartek 26 października. Ze strony uczelni porozumienie podpisał Rektor WSIiZ, dr hab. Andrzej Rozmus, prof. WSIiZ, a ze strony Sii Dyrektor Regionalny - Tomasz Eberbach.

Zawarte porozumienie o współpracy dotyczy:
  • wymiany doświadczeń, realizacji wspólnych projektów, organizacji wspólnych przedsięwzięć o charakterze biznesowym i szkoleniowym (warsztaty, szkolenia, wykłady otwarte), prowadzeniu wspólnych działań promocyjnych;

  • realizacji przez ekspertów i specjalistów z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie prac zleconych z obszarów m.in. Badania i doradztwo, Rozwój Kadr, Informatyka, Multimedia, Języki obce;

  • objęcia przez Sii partnerstwa nad kierunkiem Informatyka i realizacja działań m.in.: udział specjalistów Sii w przeglądzie i aktualizacji efektów kształcenia i programów studiów dla kierunku Informatyka, przyjmowanie studentów na praktyki (i/lub staże) na wspólnie określonych warunkach, udział kadry zarządzającej Sii w spotkaniach ze studentami kierunku Informatyka, prowadzenie przez specjalistów Sii wybranych zajęć ze studentami, prowadzenie wspólnych działań promocyjnych w trakcie wybranych i wcześniej określonych eventach, wizyty studyjne/Open Day w Sii połączone z warsztatem merytorycznym.

Zatrudniając ponad 8 000 specjalistów, Sii jest największym dostawcą usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii w Polsce. Eksperci Sii Polska realizując projekty dla wiodących firm z Polski i świata, z sektorów motoryzacji, bankowości i finansów, medycznego, handlu detalicznego i logistyki oraz usług użyteczności publicznej, a także branży Hi-tech. Do klientów firmy należą m.in. Puma, Sabre, Volvo, mBank, Knauf, Motorola czy IBM. Sii Polska posiada również liczne partnerstwa technologiczne, m.in. z Microsoft, Amazon Web Services i Google.

Firma rozpoczęła swoją historię jako jednoosobowy start-up i istnieje na rynku od 2006 roku. Obecnie posiada oddziały w 16 największych miastach Polski, między innymi Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.