Mieszkaniec Rzeszowa uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Mężczyzna zabrał kluczyki kierującemu oplem i powiadomił policję.
Do obywatelskiego zatrzymania doszło w środę 1 listopada, na drodze wojewódzkiej nr 875 w Maleniskach, w powiecie leżajskim. Około godz. 19, dyżurny leżajskiej komendy został powiadomiony o ujęciu nietrzeźwego kierującego. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Od mężczyzny czuć było alkohol. Policyjne urządzenie wskazało w organizmie 26-letniego mieszkańca Biedaczowa ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a także posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że jadąc w kierunku Rzeszowa, jego uwagę zwrócił jadący przed nim opel. Styl jazdy kierującego wskazywał, że może być nietrzeźwy. Rzeszowianin zmusił kierującego oplem do zatrzymania się, następnie zabrał mu kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę.

Nietrzeźwy kierowca za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.