Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło na S19, na wysokości miejscowości Nienadówka. W wyniku zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i samochodu zginął kierujący osobówką.
W piątek 3 listopada koło godz. 11:30, na drodze S19, na wysokości miejscowości Nienadówka, doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem, 65-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki DAF, kierowanym przez 61-letniego mieszkańca Biłgoraja, po czym wjechał do rowu.

Po zderzeniu kierujący dafem, zderzył się jeszcze z jadącym w kierunku Rzeszowa samochodem ciężarowym, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Mimo reanimacji życia kierującego volkswagenem nie udało się uratować. Pasażerka volkswagena z obrażeniami trafiła do szpitala.

Policjanci ustalili, ze kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi.

Na miejscu wykonywane są policyjne czynności pod nadzorem prokuratora.

Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać nawet kilka godzin. Zablokowany jest wjazd na węzeł Sokołów Północ w kierunku Rzeszowa oraz węzeł Sokołów w kierunku Lublina.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.