Kolejna odsłona promocji "Parking za 1 zł" w podrzeszowskim porcie lotniczym. Tym razem dotyczy wszystkich czarterowych lotów do Marsa Ala.
Z promocji skorzystają osoby, które lecą na zimowy urlop z Jasionki do Marsa Alam, organizowany przez biuro podróży "Coral Travel" i kupią wycieczkę w promocyjnym okresie. Po przylocie należy zgłosić się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu z widoczną datą w terminie objętym promocją. Przy podróży do 8 dni pasażerowie zapłacą za parking 1 zł (zamiast 99 zł), zaś do 15 dni - 1 (a nie 149 zł). Dłuższe pobyty nie są objęte promocją. Szczegóły akcji określa regulamin dostępny na stronie internetowej lotniska.

Czartery do egipskiego kurortu w Riwierze Morza Czerwonego startują 21 grudnia, a realizować je będzie Enter Air. W sezonie zimowym z Jasionki - poza trzema destynacjami w Egipcie - można polecieć jeszcze czarterem do Sri Lanki (od 25 grudnia), albo lotami regularnymi do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.