Ruszyły zgłoszenia do Estrady Rzeszowskiej dla rodziców, którzy chcą aby ich pociechy otrzymały prezenty na rynku w obecności Świętego Mikołaja.
W tym szczególnym okresie roku, kiedy wszyscy czujemy magię Świąt Bożego Narodzenia i prezentów, 3 grudnia spod Fontanny Multimedialnej wyruszy parada Świętego Mikołaja, który następnie wraz ze swoimi pomocnikami będzie wręczał prezenty najmłodszym. Wymarzone upominki, wspólne zdjęcie i zabawa z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie aby Wasze pociechy otrzymały prezenty na rzeszowskim Rynku w obecności Świętego Mikołaja zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w dniach 20-29 listopada, do godziny 9:00.

  • zgłoszenia wysyłajcie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com;

  • w temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku - zgłoszenie", a w treści imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica;

  • prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane, będzie można zostawić w Ratuszu (wejście od strony Rynku);

  • pamiętajcie, aby je odpowiednio zapakować i zabezpieczyć oraz podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu na kartce formatu A-4

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.