Rzeszowscy kontrterroryści, jako pomocnicy Mikołaja, odwiedzili Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie.
W środę 6 grudnia święty Mikołaj przychodzi do dzieci, czasami robi to za pośrednictwem swoich pomocników. W rolę tych pomocników wcielili się policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie i policyjny robot.

Funkcjonariusze odwiedzili małych pacjentów na dziecięcych oddziałach Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Prezenty dla dzieci zostały przekazane w niecodzienny sposób. Policjanci zjeżdżali z dachu na linach, pozdrawiali dzieci przebywające na oddziale i przekazali im prezenty. Policyjny robot pirotechniczny również rozdawali prezenty dzieciom, które przebywały na szpitalnych salach.

Wizyta policjantów wywołała duże poruszenie wśród małych pacjentów. Dzieci najwyraźniej były zaskoczone, ale i bardzo zadowolone z wizyty funkcjonariuszy. Największym podziękowaniem ze strony maluchów były uśmiechy na ich twarzach, a policjanci kolejny raz udowodnili, że mają wielkie serca.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.