W sercu malowniczego Leska odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych rockowych wydarzeń muzycznych - kolejna edycja Festiwalu "ZEW się budzi".
Festiwal "ZEW się budzi" ma już swoje stałe miejsce w kalendarzu fanów muzyki rockowej, tworząc unikalne tradycje festiwalowe. To nie tylko wyjątkowa podróż muzyczna i wyselekcjonowane gwiazdy rockowego światka, lecz również niezapomniana atmosfera tworzona przez wspaniałych ludzi. A to wszystko w pięknym otoczeniu bieszczadzkiej natury. Piąta edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2024, w Lesku, "Bramie Bieszczad". Zgodnie z tradycją, “ZEW się budzi" rozpocznie się epickim koncertem o świcie, bo kto powiedział, że festiwal nie może zacząć się przed śniadaniem?

Ceny wzrosną - nie przegap szansy i zaplanuj swoją przygodę już dzisiaj!Przedsprzedaż biletów trwa tylko do 31 stycznia 2024 r. Do tego czasu karnety dwudniowe będzie można nabyć po atrakcyjnej cenie 190 zł. Bilety w regularnej sprzedaży, dostępne od lutego, będą kosztować 210 zł. Natomiast decydując się na zakup na miejscu w dniach wydarzenia, koszt wyniesie 240 zł. Tu i teraz to zdecydowanie najlepszy moment, aby skorzystać z wyjątkowej oferty i zabezpieczyć sobie miejsce na Festiwalu.

Unikalna okazja na prezent świąteczny!Wyjątkowy prezent na Święta Bożego Narodzenia już czeka! Bilety na “ZEW się budzi", to nie tylko zaproszenie do magicznego świata rockowej muzyki, ale również doskonały pomysł na prezent dla bliskich. Karnety dwudniowe w przedsprzedaży można nabyć za atrakcyjną cenę, co stanowi znakomitą okazję, by sprawić radość muzycznym entuzjastom w gronie rodziny i przyjaciół.

Kto zagra na Festiwalu ZEW się budzi 2024?Co roku na “ZEW się budzi" goszczą najwybitniejsze rockowe kapele. Choć organizatorzy wciąż trzymają w tajemnicy nazwiska większości gwiazd, które wystąpią na przyszłorocznej edycji Festiwalu, zapowiadają kontynuację tej tradycji i z pewnością zaserwują entuzjastom kolejną porcję doskonałych brzmień i niezapomnianych doznań muzycznych. Jak na razie wiemy, że wśród artystów znajdą się takie zespoły, jak: Chałtcore, Alcoholica, Siaki oraz Stacja B. Pełny line-up będzie niespodzianką, która na pewno spełni oczekiwania fanów rocka.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.