Łukasz Kozub będzie reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów do końca sezonu 2023/2024.
26-letni rozgrywający zapisał na swoim koncie m.in. złote medale Mistrzostw Europy U18, Mistrzostw Świata U19, Mistrzostw Europy U20, Mistrzostw Świata U21, a także brązowy medal Ligi Narodów z 2022 roku.

Zawodnik od 2012 do 2016 roku reprezentował barwy młodzieżowej drużyny Asseco Resovii - AKS Resovii Rzeszów. Następne dwa sezony spędził w MKS Będzin, a w sezonie 2018/2019 wrócił do rodzinnego miasta i grał w seniorskiej drużynie Asseco Resovii. Lata 2019-2021 rozegrał w Treflu Gdańsk, a później wyjechał do Francji, by reprezentować barwy tamtejszego Stade Poitevin Volley-Beach. Początek obecnego sezonu rozegrał w barwach GKS Katowice.

- Cieszymy się z nawiązania współpracy z Łukaszem Kozubem. Łukasz jest ambitnym i wartościowym zawodnikiem, a także wychowankiem naszego klubu. Wraz ze sztabem szkoleniowym wierzę, że pomoże naszej drużynie w dalszych rozgrywkach PlusLigi, Pucharu Polski oraz Ligi Mistrzów CEV - powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.